Зайти на сайт можна через:
Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney

Каталог предприятийКаталог предприятий - Рестораны, кафе, бари в каталоге 17 объектов

А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Поиск Добавить фирму
 
Богуслав(1)
Київська область(1)

Бар "ФЕНІКС"

- 2359 - 2
О нас:
Кафе бар "Фенікс" 

вул. Калініна 33
(0 голосов)


[javascript protected email address]

Кав’ярня "У Карапишах"

- 1951 - 0
О нас:
 Кав’ярня "У Карапишах" --уникальное место с неповторимой атмосферой и нестандартным форматом ресторана кавьярни, с особым стилем и морем незабываемых впечатлений.  Елітний ресторан – “Кав’ярня “У Карапишах” розташований у 120 км від Києва (10 км від м.Миронівка), в красивому селі Карапиші на перехресті трьох шляхів. Дизайн інтер’єру виконаний у національному українському стилі.

Кав’ярня «У Карапишах» розрахована на 90 посадкових місць. Ресторан не претендує на музей але ми постаралися донести до Вас дух народних ремесел та український колорит. Оригінальний архітектурний стиль створює одночасно затишок та простір завдяки високій шатровій стелі, природному матеріалу стін, дубовим і кованим столам та стільцям, оздобленням у стилі української старовини.

Відвідувачам надається швидкісний WiFi доступ до мережі інтернет .

Головна складова успіху кав’ярні – це звичайно кухня в асортименті на будь-які вподобання не тільки неймовірно смачні, а ще й вишукані на вигляд. До меню кав’ярні входять страви української та європейської кухонь із авторськими пропозиціями шеф-кухаря Дмитра Гуртима який вкладає частинку душі і таланту під час їх приготування, та професійних кухарів з обслуговуваням прфесійного персоналу!

Київськая обл., Миронівського р-н с.Карапыші , вул. Незалежності 29
(1 голосов)


[javascript protected email address]

← Назад