Зайти на сайт можна через:
Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney

З 1 травня в Україні подорожчає "автоцивілка"

3 квітня 2015 - Администратор
article233.jpg

"Моторне (транспортне) страхове бюро України повідомило страхові компанії, що реалізують поліси ОСАГО, про необхідність підвищення базових тарифів. Нові ціни набудуть чинності 1-го травня 2015 року", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, страхові компанії, що реалізують поліси автоцивільної відповідальності перед третіми особами, піднімуть вартість страховок на 22-25% залежно від базового платежу.

Наприклад, для водія зареєстрованого в Києві автомобіля з об'ємом двигуна до 1,6 л і з безаварійним стажем більше 4-х років ціна поліса ОСАЦВ складе близько 900 грн.

"У той же час, незважаючи на девальвацію гривні і подорожчання ремонту автомобілів, ліміти відповідальності залишилися без зміни і раніше становлять 50 000 грн по майну і 100 000 грн по здоров'ю", - наголошується в повідомленні.

В Україні ОСАГО є обов'язковим видом страхування. За відсутність поліса передбачений штраф, який часто вище вартості самого поліса.

Відповідно до закону, страховим випадком визнається факт заподіяння шкоди життю, здоров'ю, майну третіх осіб внаслідок ДТП, що трапилася з вини або з необережності водія, що уклав договір страхування.

Похожие статьи:

НовиниНовая мода молодежи: "Вагинально-анальное опьянение"

НовиниДТП біля Адміністрації

НовиниАлександр Онищенко: Арсенал нужен общественности, а не мне

НовиниУкраїнки найкрасивіші - це в черговий раз довела Міла Куніс

НовиниНаркотик в домашних условиях придумали американские школьники

Рейтинг: 0 Голосов: 0 799 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад